فروشگاه عرضه گلدان پلاستیکی رنگی مستطیل


گلدان پلاستیکی رنگی مستطیل یکی از انواع نمونه های موجود گلدان در بازار می باشد که توسط فروشگاه های پلاسکو مختلفی در سراسر کشور توزیع می گردند. مجموعه آراد پلاستیک یکی از مجموعه های عرضه لوازم پلاستیکی معتبر در سطح کشور می باشد که علاوه بر توزیع محصولات خود در بازار های داخلی قادر به صادرات آن ها نیز می باشد.

فروشگاه عرضه گلدان پلاستیکی رنگی مستطیل

تنوع سایز گلدان پلاستیکی رنگی مستطیل

تنوع سایز گلدان پلاستیکی رنگی مستطیل گلدان های پلاستیکی مستطیلی شکل یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین انواع گلدان ها می باشند که به دلیل داشتن پهنای زیاد و ارتفاع کمتر، گیاهان کاشته شده در آن بیشتر از گلدان های دیگر جلوه می نمایند. این گلدان ها دارای انواع مختلفی از لحاط سایز و طرح و رنگ و… می باشند که هرکدام مناسب نوع خاصی از گل و گیاه کاربرد مخصوص خود را دارند. معمولا گلدان های مستطیلی شکل به دلیل داشتن کفه پهن بیشتر مورد توجه کشاورزان، باغبانان و گلخانه داران برای کاشت انواع گیاهان کوچک مانند کاکتوس ها به صورت گروهی، انواع سبزیجات در گلخانه ها و در منازل، کاشت انواع صیفی جات، کاشت انواع بوته ها، کاشت انواع گیاهان بزرگ و… مورد استفاده قرار می گیرند.

گلدان ها را از لحاظ سایز در حالت کلی می توان در دو گروه سایز بزرگ و سایز کوچک تقسیم بندی نمود و از لحاط طرح و شکل می توان به صورت زیر تقسیم بندی نمود؛

  • گلدان پلایتیکی مستطیلی شکل
  • گلدان پلاستیگی گرد
  • گلدان پلاستیکی تزیینی
  • گلدان پلاستیکی لبه تراسی
  • گلدان پلاستیکی مربعی شکل
  • گلدان پلاستیکی آویزی
  • گلدان پلاستیکی بیضی

ساخت انواع گلدان پلاستیکی رنگی مستطیل

ساخت انواع گلدان پلاستیکی رنگی مستطیل برای ساخت گلدان پلاستیکی در زمان های قدیم از سفال و چوب و … استفاده می نمودند.اما امروزه گلدان های پلاستیکی که دارای طول عمر بیشتری می باشند جایگزین آن ها شده اند. قیمت این محصولات نسبت به نوع چوبی و سفالی بسیار مناسب تر می باشد و برای اکثر افراد قابل خرید هست. در حالت کلی قیمت این محصولات تحت تاثیر نوسانات بازار، قیمت مواد اولیه، میزان عرضه و تقاضا، نوع برند، نوع کیفیت و… می باشد. یکی از بهترین روش ها برای داشتن خرید مقرون به صرفه مراجعه به فروشگاه گلدان پلاستیکی عمده می باشد که به دلیل حذف واسطه های اضافی دارای قیمت پایین تری نسبت به فروشگاه های دیگر می باشد.

توزیع این محصولات توسط مراکز فروش به دو صورت مستقیم و آنلاین انجام می گیرد که امروزه به دلیل شرایط کرونایی و دیگر دغدغه های زندگی، فروش آنلاین از بازار پررونقی برخوردار می باشد، چرا که در این روش بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز مختلف خریدار می تواند با مراجعه به سایت های فروش مختلف استعلام قیمت گرفته و محصول مورد نطر خود را متناسب با نوع سلیقه و توان اقتصادی خود ثبت سفارش نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید