ایران پلاستیک سایت
خانه / گلدان پلاستیکی / عرضه کنندگان گلدان پلاستیکی صادراتی

عرضه کنندگان گلدان پلاستیکی صادراتی

گلدان پلاستیکی وسیله ای پر کاربرد و مورد نیاز همه افراد چه آنهایی که گل و گیاه دوست دارند و چه آنهایی که دوست ندارند و چه آنهایی که گلخانه های بزرگ و کوچک دارند. این گلدان تهیه شده از نفت و مواد دیگر، رنگ های مختلف و دوست داشتنی دارد. همچنین طرح های این گلدان پلاستیکی صادراتی نیز بسیار زیاد و انواع آن نیز بسیار است. برای اطلاع بیشتر راجع به این گلدان ادامه مطلب را دنبال کنید.

عرضه کنندگان گلدان پلاستیکی صادراتی

کاربرد گلدان های پلاستیکی به چه صورت است؟

کاربرد گلدان های پلاستیکی به چه صورت است؟ مهم ترین اصل برای انتخاب گلدان پلاستیکی به جای گلدان سفالی، کاربرد های بسیار و متنوع آن است که قطعا از فواید آنها با خبر هستید.

کاربرد های گلدان پلاستیکی به صورت های مختلفی از جمله استفاده برای کنار پنجره، استفاده برای تراس، استفاده در گلخانه، استفاده بر روی میله ایوان و همچنین استفاده آن در حیاط نیز است که برای هر کدام از این استفاده نوع مختلفی از گلدان پلاستیکی وجود دارد‌.

انواع گلدان پلاستیکی از نظر شکل: دایره، مربع، مستطیل

انواع گلدان پلاستیکی از نظر کاربرد: خورجینی ، دیواری، آویزانی و ساده

انواع گلدان پلاستیکی از نظر طرح و شیار: در طرح های بسیار متفاوت و گوناگون

انواع گلدان ‌پلاستیکی از نظر رنگ: در رنگ های متفاوت آبی، صورتی، سبز، قرمز، سفید، نیلی، کاربنی، لجنی، زرشکی، قهوه ای، زرد، زرد قناری و… است.

برای استفاده بر روی میله ایوان از گلدان خورجینی شکل مربع و یا مستطیل و رنگ قهوه ای پیشنهاد می شود و برای استفاده در حیاط، سایز های کوچک با رنگ های متفاوت در شکل های گوناگون توصیه شده و برای گلخانه، گلدان آویزانی و دیواری دایره ای شکل در رنگ های موردپسند شما توصیه می شود و برای کنار پنجره هر سه شکل و هر رنگ و اما گلدان ساده پیشنهاد می گردد.

همانطور که دیدید کاربرد این گلدان ها به صورت ها‌ و شکل های مختلفی است که به هر مکانی زیبایی خاصی می بخشد.

خرید ویژه گلدان پلاستیکی صادراتی

خرید ویژه گلدان پلاستیکی صادراتی برای خرید از عرضه کنندگان گلدان پلاستیکی صادراتی در قیمت های مناسب و در شکل ها و انواع مختلف و گوناگون و رنگ های متنوع، خرید ویژه گلدان پلاستیکی از این سایت را از دست ندهید و گلدان های پلاستیکی با کیفیت که به خارج از کشور صادر می شوند را به قیمت عمده و اما تکی  و به تعداد مورد نیاز خریداری‌کنید و بهترین جلوه را به ایوان، تراس، گلخانه، حیات و یا هر جای دیگر که می خواهید بدهید و از آن لذت ببرید.

برای اطلاعات بیشتر از این گلدان ها باید فرم را در سایت پر کنید و منتظر تماس مشاوران سایت باشید و برای اعتماد بیشتر می توانید به پروانه اعتماد سایت مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حداقل میزان سفارش 500 هزار تومان
مدیر فروش : هادی زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123372497
پست الکترونیکی: plasticmarket5@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع گلدان های پلاستیکی گلپونه

گلدان های پلاستیکی گلپونه از بهترین انواع این محصولات هستند که برای نگهداری و پرورش انواع گل ها می توان از آن استفاده کرد. این محصولات از نظر قیمت فروش و استحکا

پاسخی بگذارید