قیمت تولید سطل زباله مکانیزه شهری پلاستیکی بزرگ

سطل زباله مکانیزه شهری

سطل زباله مکانیزه شهری پلاستیکی در سایزهای بسیار بزرگ از طریق کارخانه های تولیدی با قیمت های مناسب در اختیار شهرداری های مختلف قرار داده می شوند.

امروزه استفاده از سطل زباله مکانیزه شهری طیف وسیعی از کاربردها و خدمات در سازمان ها، ارگان ها و مراکز مختلف را مورد توجه خود قرار داده است.

سطل زباله مکانیزه شهری

سطل زباله گالوانیزه و پلاستیکی مکانیزه

استفاده از این محصول علاوه بر ایجاد زیبایی محیط، نقش بسیار موثری در بهداشت و نظافت عمومی و سلامت شهروندان جامعه بر عهده دارد.
استفاده از تعداد کافی سطل زباله شهری گالوانیزه یا پلاستیکی در فصل‌های استاندارد و جابجایی درست و قابل دسترسی برای افراد می تواند از مواد آلوده و میکروبی و شیوع بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری کند و گام موثری در جهت حفظ بهداشت محیط زیست شهری را ایفا نماید.
تولید کننده سطح زباله گالوانیزه و پلاستیکی، این محصول را در نمونه ها و اندازه های مختلفی در بازارهای تجاری مورد خرید و فروش قرار می دهد.

انواع سطح زباله مکانیزه شهری

  • سطح زباله مکانیزه ۱۲۵۰ لیتری
  • سطح زباله مکانیزه ۱۱۰۰ لیتری
  • سطل زباله مکانیزه ۱۱۰ لیتری محدب
  • سطح زباله مکانیزه شهری ۷۷۰ لیتری

سطل‌های زباله مکانیزه به گونه ای طراحی شده اند که دارای دو چرخ ترمز دار و دو چرخه بدون ترمز هستند.
این امر، امکان کنترل و نگهداری آنها در سطح شیبدار با این چند تا چرخ را میسر می‌کند.
سطل های زباله مکانیزه شهری دارای شیر آب تخلیه جهت شستشوی داخل سطل هستن.
این محصولات جهت محافظت از آسیب دیدن بدنه، دارای تخلیه مکانیزه هستند.

فروش سطل زباله مکانیزه شهری

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]سطل زباله مکانیزه شهری بیشتر توسط شهرداری های مختلف در شهرهای متفاوت ایران مورد خریداری قرار می‌گیرد.[/box]
همچنین مجتمع ها و آپارتمان های پرجمعیت و شرکت های بزرگ بیش از پیش به استفاده از سطل زباله پلاستیکی مکانیزه متمایل شده اند.
فروش سطل زباله پلاستیکی مکانیزه به صورت عمده برای این موسسات از طریق فروشگاه های اینترنتی با پایین ترین قیمت انجام می پذیرد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد.